Novosti

OGLAS ZA POSAO/ Marketing asistent

Da li ste u potrazi za radom u dinamičnom, uspješnom i izazovnom timu u kojem želite da se dalje razvijate, napredujete i gradite Vašu karijeru?

Ukoliko posjedujete analitičke sposobnosti, kreativni ste i ambiciozni, sistematični te i usmjereni na detalje, volite timski rad, ohrabrujemo Vas da nam se pridružite i Vašim znanjem pomognete u jačanju našeg tima!

Kao jedna od najpoznatijih multibrand kompanija, jedinstvena u maloprodajnom sektoru i sa tradicijom dugom preko 70 godina, na osnovu ukazane potrebe objavljujemo oglas za popunu radnog mjesta:

MARKETING ASISTENT

1 izvršioc (m/ž)

SARAJEVO

 Opis posla:
- Razvijanje i promovisanje Planika Loyality cluba
- Vizuelno uređenje (visual merchandising) u skladu sa korporativnim pravilima i brandbook-om
- Realizacija svih marketinških aktivnosti za maloprodajne objekte uz učešće u edukaciji i treningu
- Ušeće u tržišnim istraživanjima u domenu prodaje i marketinga

Potrebni uslovi:
- VSS Ekonomski fakultet (poželjno smjer marketing)
- Poznavanje engleskog jezika
- Poznavanje rada na računaru

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da pošaljete Prijavu za posao na e-mail: posao@planika.ba
sa naznakom ”Oglas za prijem u radni odnos”.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju.

Konkurs ostaje otvoren do 23.10.2020. godine, 30 dana od dana objave.

Posljednje novosti

loading ...