Novosti

OGLAS ZA POSAO/ Marketing menadžer

Da li ste u potrazi za radom u dinamičnom, uspješnom i izazovnom timu u kojem želite da se dalje razvijate, napredujete i gradite Vašu karijeru?

Ohrabrujemo Vas da nam se pridružite i Vašim znanjem pomognete u jačanju našeg tima! Kao jedna od najpoznatijih multibrand kompanija, jedinstvena u maloprodajnom sektoru i sa tradicijom dugom preko 70 godina, a na osnovu ukazane potrebe objavljujemo oglas za popunu radnog mjesta:

MARKETING MENADŽER

1 izvršioc (ž/m)
SARAJEVO

Opis posla:
-Planiranje, priprema i implementacija marketing planova u koordinaciji sa ino dobavljačima, a u skladu sa planiranom godišnjom strategijom;
- Upravljanje marketing budžetom i evaluacija marketing rezultata;
-Planiranje, ogranizacija i implemenatacija offline i online marketinških kampanja;
- Idejno kreiranje i osmišljavanje vizuelnih rješenja za potrebe marketinških kampanja;
- Upravljanje i kontinuirano osmišljavanje sadržaja na društvenim mrežama i aktivnim profilima;
- Komunikacija, pregovaranje i održavanje poslovne korespodencije sa
agencijama, medijima i drugim partnerima;
- Komunikacija sa prodajnom mrežom u cilju izvršavanja i kontrole marketing kampanja;
- Kontinuiran rad na istraživanju, izgradnji i promociji svjetskih brendova, kao i prepoznavanju potreba potrošača i novih trendova na tržištu;
- Kontrola, izvještavanje i analiza sprovedenih marketinških aktivnosti

Potrebni uslovi:
- VSS Ekonomski fakultet (smjer marketing)
- Poznavanje engleskog jezika govor/pisanje
- Poznavanje rada na računaru Microsof Office paket/Photoshop/Illustrator/InDesign
-Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
-Sposobnost samostalnog i timskog rada
-Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da pošaljete Prijavu za posao na e-mail: posao@planika.ba sa naznakom ”Oglas za prijem u radni odnos”.
Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju.
Konkurs ostaje otvoren do 13.09.2021. godine.

Posljednje novosti

loading ...